САМУРАЈ 2: Сенке прошлости
1.300 рсд Оригинална цена је била: 1.300 рсд.999 рсдТренутна цена је: 999 рсд.
Аутобиографска књига „Самурај 2” је наставак исповести Милорада Улемека Легије, команданта најелитније српске јединице, који се налази у најстрожем затвору који је икада направљен на овим просторима а саграђен је специјално за њега.
Издавач: ЧОПОР
Број страна: 375
Повез: броширан
ISBN: 978-86-81990-06-3
Година: 2024
И данас ми је много драго што никада нико од мојих бораца и војника није нигде ни осумњичен, а камоли процесуиран за било какве ратне злочине. На то сам највише поносан. Није да нису пробали да нам напакују разноразне приче, само што нису имали доказа за било шта, и то не због тога што смо ми то све прикрили, већ због тога што никада ништа није било рађено. Увек су се поштовала ратна правила и она писана и она неписана. Колико смо само пута заробили непријатељског војника и никада ниједном није фалила длака с главе. Знало се опште правило. У борби ако требаш да убијеш, убиј, не треба наводити разлоге због чега и зашто, али ван борбе, када се неко преда или наиђеш на рањенога војника, све се мења и тада наступају нека друга правила. И то се поштовало до задњег дана рата. Да не говорим о цивилима који су били нешто као светиња. Знам да ће многи на ово гледати помало скептично, али ја ово и не наводим да бих некога нешто убедио, већ зато што је ово сушта истина. За мишљење других, данас, после свега, и није ме нешто нарочито брига. Ваљда се због тога и труде, да ме све ове године облате и наруже на све могуће начине.
Милорад Улемек Легија
2 рецензије за САМУРАЈ 2: Сенке прошлости
Време испоруке
1 до 5 радних дана
Служба испоруке
City Express
Напомена
Уколико Вас курир не пронађе на адреси или му се не јавите на телефон, достава ће бити покушана још једном, наредног радног дана.
Kristina –
Knjigu Samuraj prvi i drugi deo u dahu sam procitala! Isrkrena Legijina ispovest ostavlja gorak ukus u ustima i ostavlja melanholiju za izmanipulisane vojnike koje je sacekala sudbina od slave do ocaja predvodjena laznim politickim idealistima koji bi prodali i izdali sve sto je sveto i sto cini jednu zemlji koju su unistili svojim nemoralom. Proslo je dosta godina a opisani dogadjaji su tacno i upecatljivo sazeti. Sloboda Legiji i ostalim saborcima
Марио –
Моје поштовање, интересовало би ме да ли ће бити још неко штампано издање књиге Самурај 2 ?
Имам све књиге од самог почетка, ову сам пропустио узети, хвала Вам унапред.
ЈЕДИНИЦА –
Поштовани,
Књига још није изашла. Ускоро ће бити у продаји.